KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7936043

nr 793 6043

Mac Hamilton

(f. 1952), Sverige

Blandteknik, Mac Hamilton, Komposition, signerad. 30x22

Mac Hamilton, svensk bildkonstnär född 1952 i Uppsala.

Utrop:

8.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 26 november 2012
kl 17:48:32

26/11 10:49:08 1      Vinnande bud

Mac Hamilton

Läs mer om Mac Hamilton